Filtera på:




REGISTRERA

TOTALT   2 100 SEK
  Moms 25% 525 SEK
  Att betala (medlem) 2 625 SEK

BETALNING

PayEx

KONTAKTA OSS

HITTA LOKAL KONTAKT?

VÄLJ ETT ÄMNE

KONTAKT VÄSTernorrland

vasternorrland(@)styrelseakademien.se
060-15 46 00 (KFX HR-partner Nord AB)
 

ADRESS

StyrelseAkademien Västernorrland
c/o KFX HR-partner Nord AB
Universitetsallén 8
852 34 Sundsvall

DOKUMENT

  • Uppdateras löpande

Sociala Medier

StyrelseAkademiens Facebook
StyrelseAkademiens LinkedIn

VÄGEN TILL EN VÄRDESKAPANDE STYRELSE

StyrelseAkademien Västernorrland är en aktiv förening i vilken vi träffas varje månad, vanligtvis i Sundvall för avstämningar, erfarenhetsutbyten och med ambition att förbättra styrelsearbetet i Västernorrland. Vi arrangerar i samband med detta månatligen styrelsekaféer vilka är öppna för alla.

Vår ambition är att avdramatisera styrelsearbetet och välkomnar alla med intresse för bolagsstyrning, oavsett ålder. Du hittar oss på sociala medier under Styrelseakademien Västernorrland. 

Vem vet, kanske kan vi inspirera dig till att ta första steget mot en extern styrelse? Eller att söka ett styrelseuppdrag? Här ges möjligheter att utvecklas inom ett mycket intressant område som vi tror kommer göra stor skillnad för framtiden. 

Välkommen till oss!

Annica Ullsten
Ordförande i StyrelseAkademien Västernorrland 

Annica Ullsten

 annica.ullsten@abersten.com

Ordförande

Olof Nyberg

olof@olofnyberg.se

Ledamot

Tommy Granström

tommygranstrom@hotmail.com

Ledamot

Maria Wallner

maria.wallner@sundsvall.se

Ledamot

Eva Nordlander

eva.nordlander@almiinvest.se

Ledamot

Sigge Jungell

sigge.jungell@rwy.se

Ledamot

Tommy Ytterström

tommy.ytterstrom@proandpro.se

Ledamot

Marie Nordman

marie.nordman@scior.se

Ledamot

Valberedning

Robert Gullbo
Inger Nordqvist
Bo Tjälldén

 

Nationella partners: