Filtera på:




StyrelseAkademiens medlemskap

Ett medlemskap i StyrelseAkademien kan skapa nya möjligheter för både dig och din verksamhet.

 

Som medlem erbjuds du kunskapshöjande utbildningar, aktiviteter och får tillgång till vårt breda nätverk. Vi delar med oss av vår kunskap, bland annat via Kunskapsbanken, och i medlemstidningen Professionellt Styrelsearbete. Dessutom får du medlemspriser på utbildningar och tjänster.

 

Som medlem får du:

 

 

 

Medlemspriser: Du får medlemspriser på utbildningar, kurser, seminarier, utvald styrelselitteratur och olika tjänster som underlättar styrelsearbetet.

REGISTRERA

TOTALT   1 365 SEK
  Moms 25% 235 SEK
  Att betala (medlem) 1 600 SEK
villkoren

KONTAKTA OSS

HITTA LOKAL KONTAKT?

VÄLJ ETT ÄMNE

VÄLKOMMEN TILL STYRELSEAKADEMIEN JÖNKÖPING

Vi är mötesplatsen med fokus på styrelsefrågor och nyttan av att ha en aktiv styrelse. Hos oss möter du inspirerande föreläsare som berättar om styrelsearbetet i alla tillväxtskeden i ett företags livscykel. Du höjer din kompetens, t ex genom en av våra populära styrelseutbildningar, och får ett värdefullt nätverk som blir en framgångsfaktor för dig och ditt bolag.

I ditt medlemskap ingår följande:

  • Ett 30-tal styrelseträffar med kompetensutveckling i hela länet.
  • Delta kostnadsfritt i styrelseträffar i hela Sverige.
  • Styrelseutbildning med certifiering (medlemsrabatt).
  • Annonseringstjänst med erbjudande om styrelseuppdrag.
  • Alumniträffar för dig som gått Rätt Fokus.
  • Erbjudande unik Vd- och styrelseansvarsförsäkring.
  • Medlemswebb med kunskapsbank.
  • Tidningen ”Professionellt styrelsearbete” 4 ggr/år.

Välkommen!

Anders Nyström
Ordförande i StyrelseAkademien Jönköping

Anders Nyström

anders@nystrommanagement.se

Ordförande

Anders Nyberg

aenyberg@gmail.com

Ledamot

Pär Ljunggren

par@ljunggren.com

Ledamot

Annika Hall

annika@annikahall.se

Ledamot

Hans Carlsson

Hans.p.carlsson@gmail.com

Ledamot

Östen Sjölin

Ostensjolin@msn.com

Ledamot

Ingalill Ebbesson

ingalill.ebbesson@gnosjo.se

Ledamot

Anna Carendi

anna.carendi@diya.se

Valberedningens sammankallande

Nina Petersson

nina@jolek.se

Ledamot

Valberedningen

Anna Carendi, samankallande
Thorbjörn Sageholm
Anne Almström
Adjungerad Anders Nyström

Nationella partners: